Презентація книги з медичної фізіології.

Світлини офіційного фотографа ТНМУ Миколи Василечка

Студенти ТНМУ дізналися про методики запобігання емоційному вигоранню .

2 листопада 2022 року відбувалася онлайн-зустріч «Як не вигоріти під час навчання в університеті» з психологинею, кандидаткою психологічних наук Тетяною Гусєвою.

Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» для студентів ТНМУ .

8 листопада 2022 року відбулася презентація програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Зі стартом 17-го конкурсу на здобуття стипендії студентів ознайомили переможці 2021 року студентка шостого курсу медичного факультету Марія Семерез та лікар-інтерн Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки Ярина Тильчак в онлайн-режимі .

Благодійний ярмарок у ТНМУ зібрав рекордну суму коштів на потреби ЗСУ .

27 жовтня 2022 року з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, 80-річчя з Дня створення УПА та Дня захисників і захисниць України у Тернопільському національному медичному університеті відбувся традиційний благодійний ярмарок. У цей чудовий осінній день корпуси закладу були переповнені учасниками та організаторами з числа викладачів та студентів.

Новорічні кульки, виготовлені власними руками, для благодійного аукціону. Волонтерська команда студентів ТНМУ

Благодійний захід з нагоди Міжнародного дня студента у ТНМУ 10.11.2022

Світлини Авніша Панесара

(@Avnish Panesar)

Студенти ТНМУ ознайомилися з історією національно-визвольної боротьби.

3-4 листопада 2022 року студенти кураторських груп разом з доцентами кафедри Волотовською Н.В. та Ратинською О.М. відвідали Музей національно-визвольної боротьби в Тернополі.

День української мови і писемності в бібліотеці ТНМУ 9 листопада 2022 року.

Світлини офіційного фотографа ТНМУ Миколи Василечка

9 листопада, у День української писемності та мови, працівники бібліотеки Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, долучилися до щорічної загальнонаціональної акції - Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч для диктанту обрали авторський текст письменниці Ірини Цілик «Твій дім». Читала його народна артистка України Ада Роговцева.

Вчимося, волонтеримо і допомагаємо нашій армії швидше здобути перемогу. Студенти ТНМУ виготовляли новорічні кульки для благодійного аукціону

Екскурсія в Збаразький замок

Майстер-клас з бісероплетіння

Зустріч учасників розмовного клубу в арт-галереї. Говорили про українське художнє мистецтво...

У період святкування величного свята Христового Воскресіння говоримо зі студентами про українські традиції. Що ж покласти у великодній кошик? Що символізує кожна страва? Вивчаємо нову лексику і знайомимося з традиціями.

Прогулянка + розмови з чудовими людьми, український клуб продовжує зустрічі!

Мова, як відомо, є не тільки найважливішим засобом спілкування, а й пізнання і впливу. Запрошуємо усіх охочих відвідати заняття-тренінги, на яких матимете можливість удосконалити вміння використовувати слова і вирази у типових життєвих ситуаціях.

Також матимете нагоду дізнатись про традиції нашого народу, поповнити лексичний запас за певною тематикою, взяти участь у мовленнєвих ситуаціях.