Пізнати особливості духовної культури українців ви зможете на культурологічних студіях, які працюють щосереди з 17:00 у приміщенні університетської бібліотеки (вул. Січових Стрільців, 8), але за потреби локації змінюються.

Класична і модерна українська література відкриє незвідані береги мислення, ідей і змістовного мудрого слова великої європейської нації, твореної Тарасом Шевченком, Іваном Франком, Лесею Українкою, Василем Стусом, Павлом Загребельним, Василем Симоненком, Ліною Костенко…

Ідеали, цінності та переживання світу української дійсності від історії до сьогодення ви зможете віднайти в оригінальних творах образотворчого мистецтва Катерини Білокур, Марії Приймаченко, Алли Горської, Івана Марчука…

Відчути красу, милозвучність і широчінь української пісні та музики вам допоможуть творчі вечори культурологічних студій, на яких ви зможете осягнути велич мови для слуху.

Краще зрозуміти характер та ментальність українського суспільства ви зможете, ознайомившись із фольклорною творчістю, українськими звичаями і традиціями.

Із особливостями акторської майстерності нашого народу вас ознайомлять вечори театру та кіно.

Також на релігієзнавчих засіданнях культурологічних студій ви дізнаєтеся про особливості релігійної культури українців.