Новини

Студенти та викладачі ТНМУ взяли під постійну опіку «Дім милосердя Святої Вероніки»

Сестри-монахині «Дому милосердя Святої Вероніки» та їхні підопічні – жінки літнього віку, які залишилися без піклування у важких життєвих обставинах, – завжди радіють візитам представників Тернопільського національного медичного університету, адже усі вони потребують щирого спілкування.

Випуск магістрів-провізорів заочної форми навчання. 28 грудня 2022 року. Світлини офіційного фотографа ТНМУ Миколи Василечка.

Представники ТНМУ отримали нагороди від Міністра оборони України/

19 грудня 2022 року у комунальному в Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні був проведений вже традиційний захід до Дня Святого Миколая.

Викладачі та лікарі-інтерни кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського організували святковий концерт для пацієнтів дитячого відділення.

Доцентки нашого університету Наталія Галіяш та Оксана Сидоренко взяли участь у дидактичному медичному тренінгу «Ukraine digital – Clinical reasoning in medical education», який відбувся 12-26 листопада 2022 року в Німеччині за фінансової підтримки DAAD (German Academic Exchange Service).

Щиро дякуємо професору Надії Яремі за постійну підтримку і допомогу нашим "бойовим" мурашкам. Підтримка і увага викладачів ТНМУ важлива для наших студентів, які самовіддано працють для допомоги ЗСУ.

Миколаївські гостинці для онкохворих діток від студентів ТНМУ!

Цього тижня студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, які є учасниками благодійного проекту «Скринька хоробрості» (https://www.tdmu.edu.ua/.../strong-dodayemo-radosti-i.../), подарували диво маленьким пацієнтам гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні.

Розмальовуємо домашні медяники для військових!

Світлини Миколи Василечка

ТНМУ отримав дюари для зберігання та кріоконсервації біологічного матеріалу від благодійної організації «Eye Care for Ukraine»

Подарунки для військових від наших студентів. Студпарламент організував акцію

"Таємний Санта".

Презентація книги з медичної фізіології.

Світлини офіційного фотографа ТНМУ Миколи Василечка

Студенти ТНМУ дізналися про методики запобігання емоційному вигоранню .

2 листопада 2022 року відбувалася онлайн-зустріч «Як не вигоріти під час навчання в університеті» з психологинею, кандидаткою психологічних наук Тетяною Гусєвою.

Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» для студентів ТНМУ .

8 листопада 2022 року відбулася презентація програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Зі стартом 17-го конкурсу на здобуття стипендії студентів ознайомили переможці 2021 року студентка шостого курсу медичного факультету Марія Семерез та лікар-інтерн Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки Ярина Тильчак в онлайн-режимі .

Благодійний ярмарок у ТНМУ зібрав рекордну суму коштів на потреби ЗСУ .

27 жовтня 2022 року з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, 80-річчя з Дня створення УПА та Дня захисників і захисниць України у Тернопільському національному медичному університеті відбувся традиційний благодійний ярмарок. У цей чудовий осінній день корпуси закладу були переповнені учасниками та організаторами з числа викладачів та студентів.

Новорічні кульки, виготовлені власними руками, для благодійного аукціону. Волонтерська команда студентів ТНМУ

Благодійний захід з нагоди Міжнародного дня студента у ТНМУ 10.11.2022

Світлини Авніша Панесара

(@Avnish Panesar)

Студенти ТНМУ ознайомилися з історією національно-визвольної боротьби.

3-4 листопада 2022 року студенти кураторських груп разом з доцентами кафедри Волотовською Н.В. та Ратинською О.М. відвідали Музей національно-визвольної боротьби в Тернополі.

День української мови і писемності в бібліотеці ТНМУ 9 листопада 2022 року.

Світлини офіційного фотографа ТНМУ Миколи Василечка

9 листопада, у День української писемності та мови, працівники бібліотеки Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, долучилися до щорічної загальнонаціональної акції - Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогоріч для диктанту обрали авторський текст письменниці Ірини Цілик «Твій дім». Читала його народна артистка України Ада Роговцева.

Вчимося, волонтеримо і допомагаємо нашій армії швидше здобути перемогу. Студенти ТНМУ виготовляли новорічні кульки для благодійного аукціону

Екскурсія в Збаразький замок

Майстер-клас з бісероплетіння

Зустріч учасників розмовного клубу в арт-галереї. Говорили про українське художнє мистецтво...

У період святкування величного свята Христового Воскресіння говоримо зі студентами про українські традиції. Що ж покласти у великодній кошик? Що символізує кожна страва? Вивчаємо нову лексику і знайомимося з традиціями.

Прогулянка + розмови з чудовими людьми, український клуб продовжує зустрічі!

Мова, як відомо, є не тільки найважливішим засобом спілкування, а й пізнання і впливу. Запрошуємо усіх охочих відвідати заняття-тренінги, на яких матимете можливість удосконалити вміння використовувати слова і вирази у типових життєвих ситуаціях.

Також матимете нагоду дізнатись про традиції нашого народу, поповнити лексичний запас за певною тематикою, взяти участь у мовленнєвих ситуаціях.